Evet. Müşteriler, kredi veya banka kartıyla bir Fatih kurye rezervasyonu yapabilir. Yine de Gecelik veya Uluslararası hizmetimizi kullanmak için bir Fatih Kurye kredi hesabınızın olması gerekir. Aynı gün fiyat teklifi almak için buraya tıklayın .

Eşyalarınızı her zaman sigortalıyoruz. Her rezervasyonda standart olarak ayarlanan ve kayıp veya hasar için 250 TL kadar bir değeri kapsayan temel teminat vardır. Ancak daha değerli bir şey gönderiyorsanız, ek sigorta sağlayabiliriz. Ek teminat almak isterseniz telefondan Müşteri Hizmetleri Departmanı’nı arayabilirsiniz .

Fatih kurye hizmetleri Tıbbi Vakıflar, Hastaneler, Doktorlar, Eczaneler ve bu alanda çalışan diğer şirketler için uzman bir tıbbi hizmet yürütür. Biriyle konuşmak veya Fatih moto kurye tıbbi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen iletişime geçin.

Hayır. Sadece senin için daha kolay. Fatih Kurye rezervasyonu yapmak sadece 20 saniye sürer. Ancak telefonla rezervasyon yaptırmayı tercih ederseniz bizi arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bu, seçtiğiniz aracın tipine, trafik ve hava koşullarına bağlıdır. Tipik olarak Fatih de ortalama karşılama süremiz yaklaşık 30 dakikadır.

Fatih kurye, 18 tona kadar toplama yapmak için minibüsler veya kamyonlar sağlar. Bundan daha büyük bir gönderiniz varsa, bunu da yapabiliriz ancak organize etmek için birkaç dakikaya ihtiyacımız var.

Evet, Fatih, İstanbul ve Türkiye genelinde araçlarımız mevcuttur.

Evet. Fatih kurye sevkiyatınızın ilerlemesini, teslim alma noktasından teslim noktasına kadar online takip sistemimiz aracılığıyla gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, rezervasyonunuzun temel referansıdır.

E-posta adresine, mallarınızı imzalayanın adı ve imzasını ve imzalanma zamanını içeren bir e-posta göndereceğiz