Son güncelleme tarihi Haziran 9, 2023 tarafından Fatih Kurye

Ayvansaray kurye ve aynı gün kurye hizmetimiz ile eşyalarınızı şimdi en hızlı şekilde alıyor ve teslim ediyoruz. Ayvansaray, Fatih de ki mallarınızı aynı gün istediğiniz yere çok rekabetçi bir fiyatla ve rakipsiz bir Ayvansaray kurye hizmetle taşıyoruz.

⭐Ayvansaray Kurye🛸Kurye Tanımı
🚀Ayvansaray Hızlı Kurye💰Ayvansaray Ekonomik Kurye
🏍Ayvansaray Acil Kurye🌍Ayvansaray Şehirlerarası Kurye
Ayvansaray İlaç Kurye💎Ayvansaray Evrak Kurye
🌚Ayvansaray Gece Kurye🥇Ayvansaray Kurumsal Kurye
Ayvansaray Kurye
Ayvansaray KuryePin
Ayvansaray Kurye


Ayvansaray KuryePin
Ayvansaray Kurye

Ayvansaray Kurye Hizmetleri

Ayvansaray kurye hizmetleri, herhangi bir paket, nesne, palet, koli, parça, belge, mektup ve diğer pek çok şey için en iyi aynı gün ve acil toplama/teslimat hizmetlerinden birini sunar.

 • Tüm aynı gün Ayvansaray kurye mallarınızı taşımak için Şehirler Arası Kurye seçmekten daha güvenli bir prosedür yoktur.
 • Toplamadan teslimata kadar, mallarınızla tamamen eğitimli ve özel Ayvansaray kurye sürücülerimiz tarafından ilgilenilebilir.
 • Ayvansaray kurye sürücümüze, alıcıdan bir imzanın Sarıyer kurye verildiği ana kadar tüm mallarınız için özel olarak güvenilebilir.

Ayvansaray Moto KuryePin
Ayvansaray Moto Kurye

Ayvansaray Moto Kurye

Ayvansaray, Fatih ve İstanbul da çalışıyoruz. Yani Ayvansaray kurye hizmetlerimizi istiyorsanız. Tek ihtiyacınız olan bizimle iletişime geçmek ve biz sizin için orada olacağız. Ayvansaray kurye teslimat hizmetimiz, acil teslimatınızın zamanında, güvenli ve mümkün olan en güvenli şekilde ulaşmasını sağlar.

Sadece bir telefon uzağınızda yardımcı olmak için buradayız, Ayvansaray kurye personelimiz günün veya gecenin herhangi bir saatinde Ayvansaray kurye hizmetinizdedir. Hiçbir gizli ücreti, ekstra hafta sonu ücretini, son derece ekonomik Ayvansaray moto kurye fiyatları ve Ataşehir kurye rakipsiz iş tutumlarını garanti ediyoruz.

ilginizi çekebilir>  Edirnekapı Kurye
Hizmet SunulanKurye Sektörleri
Tekstilİnşaat
OyunFinans
E-TicaretTeknoloji
GiyimEğitim
ModaOtomotiv
Hediyelik EşyaSanayi
Özel HizmetlerYedek Parça
UlaşımBaskı ve Matbaa
Ayvansaray Kurye Sektörler

Ayvansaray kurye ile eşyalarınızı aynı gün içerisinde hiçbir ek ücret ödemeden teslim alıyoruz. Bir teklif için bugün iletişime geçin.

Ayvansaray Kurye Hizmetleri

Ayvansaray Hızlı KuryePin
Ayvansaray Hızlı Kurye

Ayvansaray Hızlı Kurye

Tek yapmanız gereken ” Bize Ulaşın ” ve biz size yardımcı olmak ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri mümkün olan en iyi fiyatlarla sağlamak için orada olacağız veya web sitemizden bir Ayvansaray kurye fiyat teklifi alabilirsiniz, hangisi sizin için daha uygunsa.

 • Ayvansaray kurye, piyasadaki en rekabetçi fiyatlar ile kapıdan kapıya kurye ve nakliye hizmetlerini garanti eder.
 • Yılın 365 günü 7/24 çalışıyoruz, gece gündüz çalışıyoruz, küçük ve Fatih kurye büyük işletmeler, hayır kurumları ve özel şahıslar gibi tüm müşterilerimizi ağırlıyoruz.
 • Bizimle iletişime geçtiğinizde, Ayvansaray kurye ekip üyemiz size hizmetimiz için ücretsiz bir hızlı kurye fiyat teklifi ve tahmini teslimat süresi sağlayacaktır.
 • Aynı gün Ayvansaray kurye hizmetleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
 • Sadece bizimle iletişime geçin.

Herhangi bir zamanda ortaya çıkabilecek herhangi bir acil teslim alma ve/veya teslimat durumunda, bizi arayın ve aynı gün teslimat Ayvansaray kuryesinin paketinizi alıp aynı gün seçtiğiniz yere güvenli bir şekilde teslim edeceğini garanti ederiz. İletişim için mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Ayvansaray KuryeHızlı, acil ve ekonomik kurye teslimatları.
Ayvansaray VIP KuryeDeğerli ürünleriniz için sigortalı taşımacılık.
Ayvansaray Gece Kurye7/24 Ayvansaray kurye hizmeti.
Ayvansaray Ekonomik Kurye FiyatEn ekonomik moto kurye fiyat garantisi.
Ayvansaray Kurye Lojistikleri

Ayvansaray Express KuryePin
Ayvansaray Express Kurye

Ayvansaray Express Kurye

Ayvansaray kurye hizmetleri rakipsiz nakliye ve kurye hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, her teslimatın tüm işletmeler için ne kadar değerli olduğunu tam olarak anlıyoruz.

 1. Verimlilik ve profesyonellik için çalışıyoruz, Ayvansaray Express kurye sürücülerimiz tamamen eğitimli, sigortalı ve güvenilir.
 2. Tüm Ayvansaray Express kurye araçlar tamamen izlenir ve izlenir,
 3. Bu da Ayvansaray kurye paketinizin herhangi bir gereksiz bekleme olmadan mümkün olan en kısa sürede seçtiğiniz varış noktasına gittiğine dair güvence verir.
 4. Ne zaman teslimata veya toplamaya ihtiyacınız olursa Ayvansaray Express kuryeleri yardıma hazırdır.
ilginizi çekebilir>  Saraçhane Kurye

Küçük bir nesneyi yakındaki bir şehre veya ağır/büyük bir nesneyi Ayvansaray, Fatih bölgesinden taşıdığınızda, Ayvansaray da tam eğitimli kurye nakliye sürücülerimiz, mallarınızın olması gereken yere güvenli ve zamanında varmasını sağlayacaktır. Hem ticari hem de yurtiçi gönderileri ele alıyoruz.Ayvansaray Kurye Yasaklanmış Öğeler

 • Tehlikeleri nedeniyle yasaklanan maddeler:
  • Cephane,
  • Havai fişek,
  • Zehirli atık,
 • Değerlerinin yüksek olması nedeniyle yasaklanan ürünler:
  • Hava durumu,
  • Külçeler,
  • Kıymetli ve yarı kıymetli taşlar,
  • Banka ekstreleri, çekler ve nakit (madeni paralar hariç),
 • Trafikteki katı düzenlemesi nedeniyle yasak olan maddeler:
  • İnsan kalıntıları,
  • Canlı hayvanlar,
  • Hayvan parçaları ve ödüller,
  • Deriler,
 • Yasadışı nitelikleri nedeniyle yasaklanan öğeler:
  • Pornografi,
  • Narkotik,
  • Diğer yasa dışı öğeleri,

Ayvansaray, FatihPin
Ayvansaray, Fatih

Ayvansaray

Ayvansaray, İstanbul’un Fatih ilçesinde Balat ve Eyüp arasında, Haliç kıyısında pitoresk bir mahalledir. Konstantinopolis’teki surlarla çevrili şehrin ve daha sonra İstanbul’un içinde yer alır ve Blachernae’nin (Yunanca Vlachernai ) eski mahallesine karşılık gelir.

Ayvansaray adı Farsça ایوان‌سرای (Iwan+Saray) kelimesinden gelir ve muhtemelen Blachernae kompleksinin bir parçası olan I. Aleksios Komnenos Sarayı’na (şimdi kayıp) atıfta bulunan “Veranda Sarayı” anlamına gelir. Haliç vapuru Ayvansaray’da durarak onu Üsküdar, Karaköy, Kasımpaşa, Fener, Balat, Hasköy, Sütlüce ve Eyüp’e bağlar. T5 tramvayı da Ayvansaray’ı çevreliyor ve onu Alibeyköy’deki otobüs terminaline (Anadolu’ya hizmet veren) ve Cibali’ye bağlıyor.

Ayvansaray’da Porphyrogenitus Sarayı (Tekfur Sarayı), Atik Mustafa Paşa Camii ( bir zamanlar Orta Çağ Bizans kilisesi olduğu sanılan Aziz Peter ve Mark), Kazasker İvaz Efendi Camii ve küçük ayazma veya ayazma üzerine inşa edilmiş Blachernae Meryem Ana kilisesi ve özellikle çekici bir bahçesi vardır. Büyük Theodosius Kara Surları’nın kalıntıları Haliç’e kadar uzanıyor ve Ayvansaray’ı üç devasa çokgen kulenin arkasına çeviriyor.

ilginizi çekebilir>  Alemdar Kurye

Bu sur uzantısının hemen içinde Ebu Şeybet-ül Hudri türbesine bağlı küçük mezarlık; Hazreti Muhammed’in birkaç sahabesi ve 1453’te Konstantinopolis’i Bizanslılardan almak için yapılan savaşa katıldığına inanılan Toklu İbrahim Dede gömülüdür.


Kaynak:


Ayvansaray Kurye S.S.S

Ayvansaray Kurye Nedir?

Modern teknolojilerden en iyi şekilde yararlanma eğilimimiz, yalnızca kişiye özel ürün ve kurye hizmetleri geliştirmemize yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda diğerlerinin ulaşmayı arzuladığı ölçütler haline gelen, endüstride dönüştürücü standartları korumamıza da olanak tanıyor.

Heyecan verici yeni olanaklar sunarak müşterilerimiz için her gün daha iyisini yapma ve ilk tercihiniz olmaya devam etme taahhüdümüzü yeniden teyit ediyoruz. Bugün, yarın, her zaman.

Ayvansaray Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Her gün daha iyisini yapmak ve Ayvansaray da ki kurye müşterilerimizin hayatlarına daha fazla değer katmak amacıyla, geniş bir çağrı merkezi ağımız, WhatsApp yanıt sistemlerimiz ve motivasyonu yüksek bir sosyal medya kurye ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebiliyoruz. Sorgularınız, girdileriniz ve şikayetleriniz daha iyi.

Topkapı, Er İş Hanı K:3 N:4 34093 FATİH/İSTANBUL Fatih, Turkey 34093
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+905437486161

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir