Fatih Kurye Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir Fatih ve İstanbul, Türkiye çapındaki işletmelere ve hanelere acil kurye ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz, güvenilir, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Fatih Moto Kurye
Tecrübeli ve Profesyonel Kuryeler

Fatih Profesyonel Kurye

Fatih kurye müşteri deneyiminin rehberliğinde, şirket, en kapsamlı müşteri hizmeti için yenilikçi sistemlere, otomasyona ve yeni yenilikçi hizmet ve çözümlere sürekli yatırımlar yaptığı için diğer kurye şirketlerinden önemli ölçüde farklıdır.

Fatih kurye hizmeti temel değerleri şunlardır:

  • İnsan kişiliğine saygı
  • Ahlak ve bilinç
  • Çalışkanlık

Kurye değerleri ve ilkeleri, onun farklı kimliğini karakterize eder ve kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır ve işleyişini ve davranışını bağlar.

15 Yıldır Kurye Endüstri Lideri

En Çok Tercih Edilen Kuryeler

Fatih kurye merkez ofislerinde yaklaşık 500 kişiyi ve İstanbul, Türkiye genelindeki lojistik ağıyla yaklaşık 25.000 kişiyi istihdam etmektedir. Fatih kurye şirket hedefi, ilke ve değerlerini benimsemiş çalışanları bünyesine katmaktır.

Ekonomik Fiyat

Fatih kurye hizmetleri en ekonomik moto kurye fiyat garantisi sunar.

7/24 Teslimat

Kapsamlı kurye hizmeti ve donanımlı kurye araç filomuz ile 7/24 ve 365 gün kurye hizmeti.

Güvenli ve Güvenilir

15 yılı aşkın kurye endüstri tecrübemiz ile güvenili kurye teslimatları.

15+

Yıllık Kurye Tecrübesi
Fatih Express Kurye
Kurumsal ve Lisanslı Kurye

Fatih Kurumsal Kurye

Fatih kurye hizmetleri Fatih, İstanbul ve Türkiye çapında 200 ülkede yüzbinlerce işletme ve bireyin iletişim ihtiyaçlarını hız, emniyet ve güvenilirlikle karşılayan 600’den fazla hizmet noktası ile Fatih de ki en geniş hizmetlere sahiptir.

Fatih kurye pazarında en eksiksiz organizasyona ve uzmanlığa sahiptir ve ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir. ACS, gönderilerin tasnifi, takibi ve yerinin belirlenmesi için BT ekipmanı ve otomatik sistemler konusunda en eksiksiz ve modern altyapıya sahiptir.

7/24 Araçlı veya Fatih Moto Kurye

Fatih Kurye Lojistikleri

Fatih kurye hizmetleri İstanbul ve Türkiye pazarında kurye hizmetlerinin sağlanması için gerekliliklere ve lisansa sahiptir. Fatih kurye, hem İstanbul da ki temsilci-yüklenici olarak hem de Türkiye’nin dört bir yanındaki kurye gönderiler için kapsamlı kurye ağları ile işbirliği yapmaktadır.

99%

Kesintisiz Hizmet

750k+

Tamamlanan Teslimat

1k+

Aktif Kurye Personeli

15+

Yıllık Tecrübe